Chciałbym, żeby było więcej godzin w ciągu dnia.

Jeżeli mogę pracować nad czymś trochę dłużej, wiem, że będzie to doskonałe.

Jak tylko skończę ten projekt, będę miał więcej czasu dla rodziny, przyjaciół i jeszcze więcej projektów.

Czy to brzmi znajomo? Myślałam w ten sposób przez lata, dopóki nie zdałam sobie sprawy, że nie mogę robić wszystkiego i że właściwie nie powinnam. Skupiałam się bardziej na tym, ile mogę osiągnąć, zamiast na tym, co powinnam osiągnąć. Zmiana mojego myślenia zmieniła wszystko i przestałem czuć się przytłoczony. Czytaj więcej na: https://pracaonline.net

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zmniejszyć obciążenie i stworzyć trochę spokoju w swoim życiu.

Ustaw czas graniczny. Wiesz, jak to jest... oglądasz jedno wideo, a potem klikasz na linki do innych powiązanych filmów. Albo czytasz artykuł, który łączy się z innym i godzinę później, jesteś nadal klikając na linki. Ustaw timer na 30 minut, kliknij na wszystkie linki, które chcesz, a kiedy timer znika, wrócić do pracy.
Naucz się mówić "nie". Kiedy mówisz "tak" jednej rzeczy, zabierasz czas na coś innego. Zanim powiesz "tak", upewnij się, że jest to najlepsze wykorzystanie Twojego czasu i nie pozwolisz, by ucierpiało na tym coś innego. Nie to potężne słowo. Używaj go często. Dowiedz się więcej, klikając tu: Praca zdalna

biuro domowe


Wyrzuć toksycznych przyjaciół i klientów. Czy masz w swoim życiu ludzi, którzy nigdy nie mają nic pozytywnego do powiedzenia? To ci, którzy cię wykorzystują, nie szanują twojego czasu i nie doceniają cię. Zablokowanie ich ze swojego życia brzmi bezwzględnie i bezdusznie, ale po co wiązać się z ludźmi, którzy woleliby widzieć Twoją porażkę niż sukces? Zamiast tego, otaczaj się przyjaciółmi i klientami, którzy chcą dla ciebie jak najlepiej i chcą pracować z tobą, a nie przeciwko tobie.


Przetnij swoją listę rzeczy do zrobienia o połowę. Przyjrzyj się dokładnie swojej liście rzeczy do zrobienia, albo wszystkim karteczkom samoprzylepnym przyklejonym do monitora. Ile z tych zadań możesz wyrzucić? Zanim zatrzymasz zadanie na swojej liście, upewnij się, że pomoże Ci ono w osiągnięciu Twoich celów. Skup się na jakości zadań, a nie na ich ilości.


Każdy z nas ma mało czasu. Z listami zadań do wykonania wymykającymi się spod kontroli, mailami przychodzącymi szybciej niż jesteśmy w stanie na nie odpowiedzieć i nowymi możliwościami biznesowymi czekającymi na zbadanie, nic dziwnego, że wszyscy jesteśmy przeciążeni. Kiedy poświęcisz czas, aby skupić się na tym, co ważne i zablokować to, co nie jest, będziesz miał czas na rzeczy, które mają znaczenie.

Przeczytaj więcej na: https://pracaonline.net/tlumaczenia