Żadne biuro nie jest kompletne bez tablicy. Są one doskonałym narzędziem współpracy, które od dziesięcioleci zdobi ściany biurowe. Podczas gdy na rynek wchodzi nowa rasa skomputeryzowanych i "inteligentnych" białych tablic, biała tablica zszywkowa na ogół uniknęła wielu zmian w ciągu ostatnich dziesięcioleci.

Wybór tablicy jest ważnym krokiem w drodze do jej zakupu. Przedstawiamy 7 rzeczy, których należy szukać przy zakupie tablicy.

1. Określić, do czego będzie służyła tablica.

Zaczyna się od tego, do czego potrzebna jest tablica i do czego ją wykorzystasz. Żadna tablica nie rozwiąże wszystkich przypadków użycia, więc musisz wiedzieć dokładnie, jaki masz cel końcowy. Czy musisz z nią podróżować? - natychmiast wyeliminowałeś większą, nieruchomą odmianę. Zaczynając od tego, jakie jest twoje przeznaczenie pomoże ci odpowiedzieć na pozostałe pytania poniżej.

2. Musi być większa, jeśli chcesz współpracować.

Powszechnym zastosowaniem tablicy jest wbijanie jej w salę konferencyjną. Są one świetne jako narzędzie współpracy, do artykułowania, rozszerzania i przekazywania pomysłów szerszej grupie. Być może ty lub twój zespół lubisz zostawiać pomysły na tablicy, aby zachować je na dłuższy czas. Większa tablica, zajmująca więcej miejsca i potrzebująca większego pomieszczenia, jest niezbędna w dużym biurze wypełnionym mnóstwem kreatywnych ludzi. Podczas gdy opcja przyklejenia całej ściany z materiału, z którego wykonana jest tablica, jest dla niektórych otwarta, dla wielu dużych pomieszczeń tablica jest kolejną najlepszą opcją.

Z reguły zdobądź największą tablicę, jaką możesz zmieścić w swoim biurze.

3. Załatw sobie taką, na której będziesz mógł naklejać rzeczy.

Tablice potrzebują markerów i gumek, które trzeba przechowywać, gdy nie są używane. Mają one tendencję do gubienia się z biegiem czasu. Uzyskanie tablicy, która jest magnetyczna, pozwala tego uniknąć. Niektóre tablice magnetyczne towarzyszą magnetycznemu uchwytowi na długopisy, który mieści się na kilka markerów. Są one bardzo praktyczne i niezbędne, gdy się do nich przyzwyczaisz. Gumka potrzebuje również miejsca, do którego można się udać, gdy nie jest używana. Twoja gumka magnetyczna przyklei się do Twojej tablicy magnetycznej... jak magnes.

Ponadto, wolisz tablice, które są wyposażone w tacę do przechowywania wszystkich akcesoriów do tablic. 

4. Mocowanie do ściany, żeby nie zajmowała miejsca na podłodze. Z drugiej strony, załatw sobie jedną z kołami, jeśli masz zamiar ją przenosić.

Jeśli masz ścianę, użyj jej do przyklejenia tablicy. Dzięki temu podłoga będzie wolna od stojaków na tablice, które będą przeszkadzać w małych pomieszczeniach. Jako dodatkowy bonus, możesz wybrać dokładną wysokość, na której tablica będzie ustawiona, co nie zawsze jest możliwe w przypadku stojaka.

Jeśli nie jesteś pewien, dokąd pójdzie twoja tablica, lub chcesz mieć możliwość przeniesienia jej z jednej strony pokoju na drugą, stojak z kółkami jest absolutną koniecznością. Szukaj kółek z blokadami, które uniemożliwią tablicę podczas jazdy.

5. Płyty wielofunkcyjne są świetne, gdy masz do nich zastosowanie.

Niektóre tablice są wyposażone w tablicę korkową. Jeśli masz dużo papieru do podzielenia się nim, mogą one być świetne dla Ciebie i Twojego zespołu. Jednakże, zabierają one połowę tablicy. Przypadki użycia pomogą Ci zdecydować, czy są one odpowiednie dla Ciebie.

6. Marki mają znaczenie, jeśli chodzi o sprzęt biurowy.

W przypadku tablic marki mają znaczenie. Szukaj marek, które przetrwały próbę czasu, mają dobrą reputację i są łatwe do ustawienia. Każda marka ma lekki skręt w tym, jak składają swoje tablice. Podczas gdy dla większości użytkowników są to drobne szczegóły, ostatecznie solidna, dobrej jakości tablica w przystępnej cenie jest tym, czego szuka większość użytkowników.

7. Załatw u renomowanego sprzedawcy.

Kupując duże przedmioty na bilety, chcesz robić interesy z renomowanymi sprzedawcami, którzy byli i prawdopodobnie pozostaną w pobliżu przez wiele lat. Jednocześnie nie chcesz przepłacać za niezbędne produkty biurowe. Discount Office współpracuje z Tobą, aby zaoferować Ci produkty wysokiej jakości w świetnych cenach. Wierzymy, że nasze tablice znajdą dobrą równowagę pomiędzy jakością i ceną, uzupełnioną o obsługę klienta, aby pokonać detalistów z wyższych sfer.

Więcej na https://dbajokregoslup.eu/